Wspieram

Wspieram

Przekaż darowiznę przelewem tradycyjnym

Dane do przelewu krajowego:


Fundacja Sto Przygód Afrodyty
ul. Bolesława Chrobrego 36/8
32-020 Wieliczka
Santander Bank Polska S.A.
Nr konta: 32 1090 2053 0000 0001 5004 9908


Dane do przelewu z zagranicy

Fundacja „Sto Przygód Afrodyty”
ul. Bolesława Chrobrego 36/8
32-020 Wieliczka
Polska

Bank Santander Bank Polska S.A.
adres banku al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa, Polska

IBAN: PL 32 1090 2053 0000 0001 5004 9908

Kod SWIFT banku: WBKPPLPP

 

Przekaż darowiznę za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl

Wkrótce!

Wspieraj nas za darmo podczas zakupów!

Zapraszamy do zakupów online, korzystając z portalu fanimani.pl.
Robiąc zakupy w fanimani.pl wspierasz Podopiecznych Fundacji „Sto Przygód Afrodyty”. Setki firm o wielkich sercach zdecydowało się przekazać procent zysku ze sprzedaży na szczytny cel. To nic nie kosztuje! Na portalu widnieje oferta ponad 400 sklepów min. Empik, Matras, Zalando, Agito, Mediamarkt. Robisz zakupy, płacisz tyle, co zawsze, otrzymujesz zakupiony produkt, a część pieniędzy trafia do naszych Beneficjentów.

Zapraszamy do zakupów, które pomagają opiekunom osób z niepełnosprawnościami w realizacji marzeń, co przekłada się na wzmocnienie zasobów do codziennego wspierania ich podopiecznych.

Przejdź do profilu Fundacji na Fanimani.pl

Mapa Marzeń

W Formularzu Zgłoszeniowym nasi Beneficjenci konfrontowani są między innymi z pytaniami o marzenia i plany na przyszłość. Najczęściej odpowiedzi oscylują wokół „nie planuję, choroba podopiecznego mi to uniemożliwia” oraz „marzę o tym, żeby stan mojego podopiecznego się poprawił”. 

Nie zapominajmy jednak o tym, że poza tym, że ktoś jest opiekunką/opiekunem osoby z niepełnosprawnościami, jest też zwykłym człowiekiem z ludzkimi potrzebami – nie tylko biologicznymi i bezpieczeństwa, czy przynależności do grupy, ale też uznania, szacunku i niezależności. Owszem, te osoby mają też specyficzne warunki życiowe, które wpływają na stopień łatwości i skłonności do sięgania po więcej. Ale to, że może czasem jest trudniej, nie znaczy, że jest to niemożliwe.

W ramach tego projektu rozmawiamy z naszymi Beneficjentami o ich marzeniach, zastanawiamy się, które moglibyśmy wspólnie wcielić w życie, określmy szczegółowy plan działania, planujmy budżet i… po prostu je realizujemy!

Oczywiście niewiele moglibyśmy zdziałać bez wsparcia finansowego i rzeczowego naszych Sponsorów i Darczyńców.

Zapraszamy do zapoznania się z historiami konkretnych osób, które stoją za poszczególnymi marzeniami i przyczynienia się do ich realizacji.

Wolontariat

Wolontariat:

Jeśli misja Fundacji jest Ci bliska i chcesz wesprzeć naszych Podopiecznych swoją pracą, swoim czasem, swoją obecnością, zapraszamy do udziału w naszym wolontariacie.

Nasi Wolontariusze mogą korzystać z tej samej puli szkoleń i warsztatów, do których dostęp mają Podopieczni Fundacji. Cały czas pracujemy też nad aktualizacją tej oferty i bierzemy pod uwagę Wasze głosy, aby była dla Was autentycznie wspierająca i atrakcyjna.

Skontaktujemy się z Tobą po otrzymaniu Twojego zgłoszenia za pośrednictwem formularza: 

Wypełnij formularz

 

Sklep

Podaruj sobie odrobinę piękna w słusznej sprawie.

Robiąc zakupy w sklepie Fundacji Sto Przygód Afrodyty, wspierasz opiekunów osób z niepełnosprawnościami. Zgodnie z obowiązującym prawem 100% dochodu z działalności gospodarczej przeznaczamy na realizację celów statutowych.

Zapraszamy!

SPA dla Biznesu

Ty i Twoja Firma możecie zaangażować się w działania
Fundacji Sto Przygód Afrodyty i wspólnie z nami
poprawiać jakość życia opiekunów osób z niepełnosprawnościami.

Jak okazać wsparcie?

  • Pieniądze – stanowią pomoc w realizacji naszych projektów i rozwój organizacji, zachęcamy też do obejmowania patronatem konkretnych Marzycieli w ramach „Mapy Marzeń”.
  • Usługi lub produkty – możesz w Ten sposób wesprzeć wybrane osoby z „Mapy Marzeń” lub wszystkich Podopiecznych Fundacji (rzeczowo lub finansowo po sprzedaży przekazanych przedmiotów w naszym sklepie).
  • Procent od zysku lub sprzedaży – podziel się z Podopiecznymi Fundacji pewną częścią swojego zysku.
  • Lista płac – zaproponuj pracownikom comiesięczne przekazywanie kilku złotych z pensji na rzecz Podopiecznych Fundacji.
  • Zbiórki publiczne – firmowe imprezy i inne aktywności angażujące pracowników mogą mieć charakter charytatywny – zbiórki, licytacje, loterie fantowe, kiermasze – możliwości jest wiele a my chętnie pomożemy w organizacji.
  • Wolontariat pracowniczy – zadbaj o integrację zespołu w nietypowy sposób, który przy okazji przyczyni się do mnożenia dobra.

Powyższa lista form współpracy to tylko punkt wyjścia. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje i pomysły.

Zapraszam do kontaktu,

Ewa Czarnecka-Doniec

Fundatorka i Prezeska Zarządu Fundacji